Rozlosování nové sezony:
8.8. 2010 16:30 Sokol Lipov – SK Kozojídky
15.8 2010 10:00 SK Kozojídky – FC Vracov B
22.8. 2010 10:00 Javorník – SK Kozojídky
29.8. 2010 16:30 Sokol Domanín – SK Kozojídky
5.9. 2010 10:00 SK Kozojídky – FK Suchov
12.9. 2010 16:00 FK Nová Lhota – SK Kozojídky
19.9. 2010 10:00 SK Kozojídky – Lužice
26.9. 2010 16:00 KEN Veselí – SK Kozojídky
3.10. 2010 10:00 SK Kozojídky – Sudoměřice
10.10. 2010 15:00 FC Mor. Písek – SK Kozojídky
17.10. 2010 10:00 SK Kozojídky – FK Ratíškovice B
24.10. 2010 14:30 Sokol Petrov – SK Kozojídky
31.10. 2010 10:00 SK Kozojídky – Sokol Hr. Lhota B
7.11. 2010 10:00 SK Kozojídky – Sokol Lipov
1. kolo
Sudoměřice - Domanín NE 8.8.2010 16:30
Mor.Písek - KEN Veselí NE 8.8.2010 16:30
Ratíškovice B - Lužice NE 8.8.2010 10:15
Petrov - Nová Lhota NE 8.8.2010 16:30
Hr.Lhota B - FK Suchov SO 7.8.2010 16:30 Tasov
Lipov - Kozojídky NE 8.8.2010 16:30
FC Vracov B - Velká-Javorník B NE 8.8.2010 16:30
2. kolo
Domanín - Velká-Javorník B NE 15.8.2010 16:30
Kozojídky - FC Vracov B NE 15.8.2010 10:00
FK Suchov - Lipov NE 15.8.2010 16:30
Nová Lhota - Hr.Lhota B NE 15.8.2010 16:30
Lužice - Petrov NE 15.8.2010 16:30
KEN Veselí - Ratíškovice B NE 15.8.2010 16:30
Sudoměřice - Mor.Písek NE 15.8.2010 16:30
3.kolo
Mor.Písek - Domanín NE 22.8.2010 16:30
Ratíškovice B - Sudoměřice NE 22.8.2010 10:15
Petrov - KEN Veselí NE 22.8.2010 16:30
Hr.Lhota B - Lužice SO 21.8.2010 16:30 Tasov
Lipov - Nová Lhota NE 22.8.2010 16:30
FC Vracov B - FK Suchov NE 22.8.2010 16:30
Velká-Javorník B - Kozojídky NE 22.8.2010 10:00 Javorník
4.kolo
Domanín - Kozojídky NE 29.8.2010 16:30
FK Suchov - Velká-Javorník B NE 29.8.2010 16:30
Nová Lhota - FC Vracov B NE 29.8.2010 16:30
Lužice - Lipov NE 29.8.2010 16:30
KEN Veselí - Hr.Lhota B NE 29.8.2010 16:30
Sudoměřice - Petrov NE 29.8.2010 16:30
Mor.Písek - Ratíškovice B NE 29.8.2010 16:30
5. kolo
Ratíškovice B - Domanín SO 4.9.2010 16:30
Petrov - Mor.Písek NE 5.9.2010 16:30
Hr.Lhota B - Sudoměřice SO 4.9.2010 16:30 Tasov
Lipov - KEN Veselí NE 5.9.2010 16:30
FC Vracov B - Lužice NE 5.9.2010 16:30
Velká-Javorník B - Nová Lhota NE 5.9.2010 10:00 Javorník
Kozojídky - FK Suchov NE 5.9.2010 10:00
6. kolo
Domanín - FK Suchov NE 12.9.2010 16:00
Nová Lhota - Kozojídky NE 12.9.2010 16:00
Lužice - Velká-Javorník B NE 12.9.2010 16:00
KEN Veselí - FC Vracov B NE 12.9.2010 16:00
Sudoměřice - Lipov NE 12.9.2010 16:00
Mor.Písek - Hr.Lhota B NE 12.9.2010 16:00
Ratíškovice B - Petrov SO 11.9.2010 16:00
7. kolo
Petrov - Domanín NE 19.9.2010 16:00
Hr.Lhota B - Ratíškovice B SO 18.9.2010 16:00 Tasov
Lipov - Mor.Písek NE 19.9.2010 16:00
FC Vracov B - Sudoměřice NE 19.9.2010 16:00
Velká-Javorník B - KEN Veselí NE 19.9.2010 10:00 Javorník
Kozojídky - Lužice NE 19.9.2010 10:00
FK Suchov - Nová Lhota NE 19.9.2010 16:00
8. kolo
Domanín - Nová Lhota NE 26.9.2010 16:00
Lužice - FK Suchov NE 26.9.2010 16:00
KEN Veselí - Kozojídky NE 26.9.2010 16:00
Sudoměřice - Velká-Javorník B NE 26.9.2010 16:00
Mor.Písek - FC Vracov B NE 26.9.2010 16:00
Ratíškovice B - Lipov SO 25.9.2010 16:00
Petrov - Hr.Lhota B NE 26.9.2010 16:00
9.kolo
Hr.Lhota B - Domanín SO 2.10.2010 15:30 Tasov
Lipov - Petrov NE 3.10.2010 15:30
FC Vracov B - Ratíškovice B NE 3.10.2010 15:30
Velká-Javorník B - Mor.Písek NE 3.10.2010 10:00 Javorník
Kozojídky - Sudoměřice NE 3.10.2010 10:00
FK Suchov - KEN Veselí NE 3.10.2010 15:30
Nová Lhota - Lužice NE 3.10.2010 15:30
10. kolo
Domanín - Lužice NE 10.10.2010 15:00
KEN Veselí - Nová Lhota NE 10.10.2010 15:00
Sudoměřice - FK Suchov NE 10.10.2010 15:00
Mor.Písek - Kozojídky NE 10.10.2010 15:00
Ratíškovice B - Velká-Javorník B NE 10.10.2010 10:15
Petrov - FC Vracov B NE 10.10.2010 15:00 Hr.Lhota B - Lipov SO 9.10.2010 15:00 Tasov
11. kolo
Lipov - Domanín NE 17.10.2010 15:00
FC Vracov B - Hr.Lhota B NE 17.10.2010 15:00
Velká-Javorník B - Petrov NE 17.10.2010 10:00 Javorník
Kozojídky - Ratíškovice B NE 17.10.2010 10:00
FK Suchov - Mor.Písek NE 17.10.2010 15:00
Nová Lhota - Sudoměřice NE 17.10.2010 15:00
Lužice - KEN Veselí NE 17.10.2010 15:00
12. kolo
Domanín - KEN Veselí NE 24.10.2010 14:30
Sudoměřice - Lužice NE 24.10.2010 14:30
Mor.Písek - Nová Lhota NE 24.10.2010 14:30
Ratíškovice B - FK Suchov SO 23.10.2010 14:30
Petrov - Kozojídky NE 24.10.2010 14:30
Hr.Lhota B - Velká-Javorník B SO 23.10.2010 14:30 Tasov
Lipov - FC Vracov B NE 24.10.2010 14:30
13. kolo
FC Vracov B - Domanín NE 31.10.2010 14:00
Velká-Javorník B - Lipov NE 31.10.2010 10:00 Javorník
Kozojídky - Hr.Lhota B NE 31.10.2010 10:00
FK Suchov - Petrov NE 31.10.2010 14:00
Nová Lhota - Ratíškovice B NE 31.10.2010 14:00
Lužice - Mor.Písek NE 31.10.2010 14:00
KEN Veselí - Sudoměřice NE 31.10.2010 14:00
14. kolo
Domanín - Sudoměřice NE 7.11.2010 14:00
KEN Veselí - Mor.Písek NE 7.11.2010 14:00
Lužice - Ratíškovice B NE 7.11.2010 14:00
Nová Lhota - Petrov NE 7.11.2010 14:00
FK Suchov - Hr.Lhota B NE 7.11.2010 14:00
Kozojídky - Lipov NE 7.11.2010 10:00
Velká-Javorník B - FC Vracov B NE 7.11.2010 10:00 Javorník